אודות סטודיו אוקטבו

אודות

מעל לעשור אנו מלווים בהצלחה חברות ועסקים בתהליכי מיתוג ועיצוב של כלים שיווקיים ופרסומיים.
אנחנו מאמינים במיתוג, חיים ונושמים עיצוב ומביאים את האהבה שלנו לאנשים ומותגים אל תוך העבודה.
במילים אחרות, אנחנו מרגישים ברי מזל.
אנחנו מאמינים בעבודת צוות ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, שהופך שותף פעיל בתהליך המיתוג.
ברור לנו שההצלחה של הלקוחות שלנו היא גם ההצלחה שלנו. ולכן נרתום את הכישרון, הניסיון והאהבה שלנו על מנת ליצור יחד איתכם מותג מרגש ומעורר הזדהות.
אנו משתפים פעולה עם אנשים מוכשרים ומנוסים שהופכים את תהליך העבודה לחגיגה מיוחדת במינה, בה כל אחד תורם מנסיונו ומכישוריו על מנת ליצור מותג מנצח ואפקטיבי.

תדמין. תאמין. תיצור.

השראה

אנו סופגים השראה מכל הסובב אותנו ומתרגשים בכל פעם שאנו נתקלים בתכנים ובמראות מעוררי השראה. אלה החומרים שאנו עושים בהם שימוש יומיומי בעבודתנו ואשר מסייעים לנו לתרגם כתמים, קווים, נקודות, טקסט וצבע לכדי אמירה שלמה ומדויקת.
כל פרויקט הוא עולם שלם בפני עצמו, המציב בפנינו אתגרים חדשים ומורכבים המחייבים אותנו לגייס בכל פעם מחדש את היצירתיות ואת יכולת ההתמדה, על מנת להביא את הפתרונות היצירתיים והרלוונטיים ביותר לתהליך העבודה.

״ההשראה קיימת בכל מקום, היא תמצא אותנו כשנתחיל ליצור״ פאבלו פיקאסו

השראה
למה לכם לבחור בנו

למה לכם לבחור בנו?

  • כי אנחנו יודעים לנתח ולהבין את ליבת המותג, לזקק ולחדד את ערכיו ולהביא לידי ביטוי באופן ויזואלי וטקסטואלי חווית מותג זכירה ואפקטיבית.
  • כי אנחנו מקצוענים ומנוסים מספיק בכדי לטפל בפרויקטים מורכבים ויחד עם זאת קטנים מספיק כדי להציע יחס אישי ומעורבות בכל הפרטים.
  • כי אנחנו בונים עם הלקוחות שלנו מערכות יחסים ארוכות טווח מתוך תשוקה אמיתית שלקוחות שלנו ינחלו הצלחה, מה שמביא אותנו לגייס כל גרם של כישרון, מקצועיות וניסיון לטובת הצלחתכם.
  • כי אנחנו יודעים מהי הקשבה אמיתית ללקוחות ובמקביל יודעים איך לשלב ולהביא את החדשנות והרעיונות היצירתיים שלנו לידי ביטוי יחד עם רצונותיו של הלקוח.

הצעד הראשון קדימה, הוא לקבל החלטה שאתה רוצה להיות במקום אחר

נחתתם בשלום ?!

אנו מזמינים אתכם לעבור איתנו את המסע.

התקשרו, או כתבו לנו (כאן למטה) לקבוע פגישת היכרות חינם!

צור קשר

 04-6619164

052-2487989

  דוא״ל: [email protected]