למה בכלל להיכנס לתהליך מיתוג עסקי?

כמה פעמים נתקלתם במוצר שהאריזה או הנראות שלו משכה את תשומת ליבכם והחלטתם להתעמק ולבחון אותו מקרוב?!

ואולי אפילו שקלתם לרכוש אותו?!

זה בדיוק כוחו של מיתוג עסקי!

החוויה הכוללת שנוצרת סביב מותג יכולה לעשות את ההבדל ולייצר שלל תחושות שיגרמו לנו לקבל החלטה לרכוש את המוצר או לפחות להתלבט לגביו.

יש חשיבות גדולה לתהליך מיתוג נכון ומדויק על כל שלביו, בלי לעשות קיצורי דרך ומבלי לוותר על שלב כזה או אחר.

מה צפוי לנו במסע המשותף?

התנעה

ניפגש 🙂

נשאל שאלות ונכיר אתכם. מי אתם? מה הייחוד של המוצר/השרות שאתם מוכרים? מי קהל היעד של המוצר? מה עשיתם עד עתה ולאן אתם מכוונים להגיע?
בעיקר נשאל, נקשיב ונתעד את הדברים החשובים שיסייעו לנו ליצור עבורכם ועבור קהל הצרכנים חווית מותג טובה יותר.
נספר מעט על המסע שאנחנו הולכים לעבור יחד ומה צפוי לנו בהמשך.

התנעה
מחקר

מחקר

שלב מרתק, בו נאסוף וננתח מידע שיסייע לנו להגיע לתובנות ולקבל החלטות ביחס לאופי המותג ולדרך העברת החוויה וההבטחה שבו לקהל הצרכנים.
 נאפיין קהלי יעד, ננתח את המוצרים/השרות, נבחן את החסרונות והיתרונות של המוצר, נסקור את המתחרים ואת המוצרים שלהם ונבין איזה דרך הם עושים ומה אפשר ללמוד מהם, במה אתם שונים מהם ואיפה בא לידי ביטוי הבידול שלכם

אסטרטגיה

נגדיר את הליבה של המותג. נחדד את הערכים המרכזיים שלו. נגבש מסרים. ננסח את השפה שבה נפנה לקהל הצרכנים. נגדיר את נקודות המפגש של המותג עם קהל הצרכנים.
כל המסקנות, יתומצתו למצגת המלווה בתקציר ובו הגדרות והנחיות, שיתורגמו בהמשך לשפה גרפית ולנראות שתלווה את המותג.

אסטרטגיה
שפת מותג וזהות מותגית

שפת מותג וזהות מותגית

חשיבה ופיתוח קונספט מרכזי, שעליו תתבסס שפת המותג. נפעיל את הגלגלים הקריאטיבים, על מנת ליצור את שפת המותג והזהות המותגית: עיצוב לוגו, ניירת משרדית, עיצוב אריזות, עיצוב חללי תצוגה, עיצוב אתר אינטרנט, דפי נחיתה, אפליקציות או כל חומר פרסומי אחר, אותו יפגוש הצרכן בנקודות הממשק באמצעי המדיה השונים.

הטמעה

תהליך ההטמעה כולל הטמעה פנים ארגונית, על מנת לרתום את עובדי הארגון למהלך המיתוג. ובהמשך, הטמעה חוץ ארגונית בכל אותם נקודות ממשק עם קהל הצרכנים, באמצעי המדיה הדיגיטלית והמודפסת.
בניית קמפיינים פרסומיים, עיצוב עמדות קד״מ ומכירה. הפקת שלטי חוצות. העלאת קמפיינים אינטרנטיים וברשתות חברתיות. הפעלה של כלים המנטרים את הפעילות השיווקית של הארגון.

הטמעה

נחתתם בשלום ?!

אנו מזמינים אתכם לעבור איתנו את המסע.

התקשרו, או כתבו לנו (כאן למטה) לקבוע פגישת היכרות חינם!

צור קשר

 04-6619164

052-2487989

  דוא״ל: [email protected]